Субдомени даного сайта

Twitter-Bootstrap 3 - досить популярний CSS фреймворк. На наш субдомен є навіть лінк із офіційного сайта. Майже повністю перекладений на українську мову.
KohanaFramework - легкий, швидкий PHP-фреймворк. Сайт, на якому ви зараз перебуваєте написаний саме на цьому фреймворку. Перекладений на українську мову поки що приблизно на третину. Є копією документації з офіційного сайта - http://kohanaframework.org.
PHP документація . Покищо дуже мало перекладена на українську мову. Даний сайт є майже повною копією офіційного сайта http://www.php.net. На цьому субдомені зверніть увагу, на швидкість видачі результатів при пошуку у правому верхньому вікні. Цей пошук відбувається майже миттєво, причому якщо ви вмієте проглядати трафік цих запитів в своєму браузері, то ви не побачите запитів в інтернет. Справа в тому, що при такому пошуку використовується ваша власна локальна база даних, розміром близько 10 МБ, яка завантажується як звичайний контент. Після цього браузер шукає всі запити саме у вашій локальній базі даних. Ви про це можете і не знати, але, наприклад, браузер Opera запитує дозволу у користувачів на збереження цієї бази.
Якщо ви знайшли помилку, прохання - виділіть текст помилки (максимум 127 символів) і натисніть Ctrl+Enter.