Не запускається Apache на Windows

make_sock: could not bind to address 0.0.0.0:80

Сьогодні після чергового оновлення windows 7, мій локальний Apache не запускався не зрозуміло по якій причині. В логах вінди писалось make_sock: could not bind to address 0.0.0.0:80. В першу чергу я подумав на те, що мій 80-ий порт прослуховується іншою програмою, а тому Apache туди не пускають. Причому, що мене сильно здивувало - при спробі запустити будь-яке посилання мого локального веб-сервера видавалась сторінка із написом HTTP/1.1 404 Not Found. Тобто мій Apache не може піднятись, але видаються такі сторінки... Я подумав, що якимось дивом запустився вбудований в PHP веб-сервер. Взяв перейменував папку PHP, але всеодно Apache як не піднімався на 80-му порту, так і не піднімається, і разом із тим видаються сторінки із HTTP/1.1 404 Not Found. Я подумав "капець якийсь!".

Через TCPView побачив, що в колонкі local port зайнятий порт призначений для http (фактично це і є 80-ий порт) зразу по двом протоколам: TCP, TCPV6 системним (4-им) процесом. Спробувавши видалити ці процеси, в мене нічого не вийшло і я подумав, що це нормально і насправді 80-ий порт може бути не зайнятим, а просто надаватись цими процесами, чи щось подібне (я тут не особливо розбираюсь).

Але проблема не вирішилась, хоча і було зрозуміло, що таки 80-ий порт чимось зайняти, бо після переналаштування конфіга Apache запустився на 8080-ому порту.

Ну і тільки коли я вже глянув на headers відповіді того, що видавало HTTP/1.1 404 Not Found, то побачив таке:
HTTP/1.1 404 Not Found
Content-Type: text/html; charset=us-ascii
Server: Microsoft-HTTPAPI/2.0
Date: Fri, 05 Oct 2012 18:09:30 GMT
Connection: close
Content-Length: 315
Тобто якесь чудо, яке зветься Server: Microsoft-HTTPAPI/2.0 стало собі тихенько без особливої церемонії =) і зайняло місце мого Apache. Ну тепер вже Google видавав більш потрібні посилання. Короче - в процесах треба стопнути Web Deployment Agent Service (ну і в його властивостях задізейблети його щоб після рестарту знову не запускався)

Якщо ви знайшли помилку, прохання - виділіть текст помилки (максимум 127 символів) і натисніть Ctrl+Enter.